nikoukar
17 بهمن 1401 - 15:33

سرمایه‌گذاری 4 هزار میلیاردی برای پروژه‌های گردشگری

معاون اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به سرمایه‌گذاری 4 هزار میلیارد ریالی در ساخت پروژه‌های گردشگری زنجان گفت: حجم اشتغالزایی این پروژه‌ها چشمگیر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حسین محمدی، معاون اقتصادی استاندار زنجان در مراسم افتتاح پروژه‌های میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان که به صورت ویدئو کنفرانسی به دستور وزیر میراث فرهنگی انجام شد، اظهار کرد: سیاست اقتصادی دولت بر محور تولید است و در بخش خدمات استان نیز به واسطه ارزش افزوده‌ای که این بخش دارد، برنامه‌های متعددی برای توسعه در دستور کار است.
معاون اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به ظرفیت بالای استان زنجان در بخش‌های مختلف اضافه کرد: امروز شاهد افتتاح پروژه‌هایی هستیم که تاثیر بسزایی در جذب گردشگر خواهد داشت.

محمدی با اشاره به سرمایه‌گذاری 4 هزار میلیارد ریالی در ساخت پروژه‌های گردشگری زنجان افزود: حجم اشتغالزایی این پروژه‌ها چشمگیر است.

معاون اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به ظرفیت استان زنجان به لحاظ همسایگی با هفت استان کشور اضافه کرد: زنجان شهر جهانی ملیله است و همین امر یک ظرفیت عظیم برای استان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده در استان در حوزه گردشگری افزود: خوشبختانه با تلاش شهرداری زنجان کف سازی بازار تاریخی زنجان به طول 9 هزار متر مربع انجام شد.

گفتنی است، امروز ۳۳۳ پروژه در حوزه‌های گردشگری، صنایع‌دستی و میراث‌فرهنگی با حجم سرمایه‌گذاری ۷ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۴ هزار و ۵۷۹ نفر به بهره‌برداری رسید.

پایان پیام/73005

منبع: فارس
شناسه خبر: 1022729