nikoukar
17 بهمن 1401 - 19:03

مطهری: مقابل پیکان به تشویق ۹۰دقیقه‌ای هواداران نیاز داریم

سرمربی نساجی مازندران با بیان اینکه بازی با پیکان از اهمیت زیادی برای او و تیمش برخوردار است، گفت: برای پیروزی به تشویق ۹۰ دقیقه‌ای هوادارانمان نیاز داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، حمید مطهری سرمربی نساجی مازندران که به نشست خبری پیش از دیدار برابر پیکان نرسید، در گفت‌وگو با رسانه باشگاه نساجی اظهار کرد: فردا از دقیقه اول بازی با تعصب، اشتیاق و عطش فراوان برای گلزنی و پیروزی وارد زمین خواهیم شد؛ البته این را بگویم که پیکان تیم قابل احترامی است که خیلی خوب دفاع می‌کند اما ما محکوم به پیروزی در خانه هستیم.

سرمربی نساجی مازندران همچنین افزود: ما در بازی فردا از دقیقه یک تا سوت پایان بازی به هواداران خودمان نیاز داریم؛ ما به حمایت تماشاگران نساجی نیاز داریم؛ به تشویق‌های بی‌امان تماشاگران خودمان نیاز داریم؛ من از همه تماشاگران نساجی مازندران می‌خواهم انرژی خود را برای ۹۰ دقیقه دیدار با پیکان ذخیره کنند. این تشویق‌های بی‌امان و حمایت‌های بی‌دریغ، بازیکنان نساجی را هم به جلو و به سمت موفقیت هُل خواهد داد.

وی در خصوص تماس تلفنی با محمد عباس‌تبار فوتبالیست مازندرانی که در حال مبارزه با بیماری سرطان است نیز گفت: کار خاصی نبود و دوست داشتم به‌عنوان عضوی از خانواده نساجی و فوتبال با این بازیکن خوش‌روحیه صحبت کنم. اتفاقاً دیدم چقدر با روحیه و جنگنده به جنگ بیماری‌اش رفته و خود من از او روحیه گرفتم. امیدوارم هر چه زودتر سلامتی‌اش را به‌دست آورده و به‌عنوان مهمان ویژه در یکی از مسابقات نساجی مازندران در خدمت محمد عباس‌تبار عزیز باشیم.

پایان پیام /۸۶۰۵۹/غ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1023180